20 marca wystartowała nowa promocja BLIKA z Allegro pod hasłem „Z BLIKIEM pieniądze wracają jak bumerang”. 

Promocja potrwa do 24 kwietnia 2017 r. Każdy użytkownik, który za zakupy BLIKIEM w aplikacji mobilnej Allegro wyda minimum 30 złotych, otrzyma kupon rabatowy o wartości 10 złotych do wykorzystania przy kolejnych zakupach w aplikacji mobilnej Allegro. Kupon można wykorzystać w ciągu dwóch tygodni od jego otrzymania.

Polski Standard Płatności, operator BLIKA, wspólnie z platformą zakupową Allegro już od listopada ubiegłego  roku, gdy  udostępniono płatności BLIK na Allegro, wspierają coraz silniejszy wśród Polaków trend mobilnych zakupów. Coraz częściej bowiem kupujemy wyłącznie przy użyciu smartfona. Według danych Allegro już wkrótce ponad połowa ruchu na tej platformie będzie pochodzić z urządzeń mobilnych. Z raportu mShopper 2.0, przygotowanego przez Allegro i Mobile Institute wynika, że 37 proc. polskich internautów robi zakupy mobilne, a 53 proc. spośród wszystkich klientów e-commerce kupuje na swoich smartfonach
i tabletach.

blik.jpg

- Jest to już nasza kolejna wspólna akcja z Allegro. W styczniu zakończyliśmy akcję promocyjną związaną z dostępnością BLIKA w Allegro, w której przyznaliśmy aż 100 tysięcy kuponów rabatowych dla osób realizujących transakcje BLIKIEM. To był ogromny sukces i teraz zamierzamy go powtórzyć, ale już w aplikacji mobilnej Allegro - mówi Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności.

- Ta promocja pokazuje, jak znaczne korzyści może dać polskim markom współpraca z  Allegro. Umożliwiamy dostęp do 16 milionów kupujących w serwisie miesięcznie, dzięki czemu BLIK ma możliwość szybkiego zbudowania lojalnej relacji z wieloma klientami. Co więcej - nasi klienci bardzo chętnie korzystają z takich nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu wzrasta ich satysfakcja podczas zakupów. Wszystkie strony: marki, klienci i Allegro są w tym przypadku zadowolone - mówi Paweł Klimiuk, rzecznik prasowy Allegro.

Więcej informacji na temat promocji w regulaminie dostępnym pod linkiem: www.blikmobile.pl/promocje/allegrobumerang/blik_regulamin.pdf

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl