20 marca wystartowała nowa promocja BLIKA z Allegro pod hasłem „Z BLIKIEM pieniądze wracają jak bumerang”. 

Promocja potrwa do 24 kwietnia 2017 r. Każdy użytkownik, który za zakupy BLIKIEM w aplikacji mobilnej Allegro wyda minimum 30 złotych, otrzyma kupon rabatowy o wartości 10 złotych do wykorzystania przy kolejnych zakupach w aplikacji mobilnej Allegro. Kupon można wykorzystać w ciągu dwóch tygodni od jego otrzymania.

Polski Standard Płatności, operator BLIKA, wspólnie z platformą zakupową Allegro już od listopada ubiegłego  roku, gdy  udostępniono płatności BLIK na Allegro, wspierają coraz silniejszy wśród Polaków trend mobilnych zakupów. Coraz częściej bowiem kupujemy wyłącznie przy użyciu smartfona. Według danych Allegro już wkrótce ponad połowa ruchu na tej platformie będzie pochodzić z urządzeń mobilnych. Z raportu mShopper 2.0, przygotowanego przez Allegro i Mobile Institute wynika, że 37 proc. polskich internautów robi zakupy mobilne, a 53 proc. spośród wszystkich klientów e-commerce kupuje na swoich smartfonach
i tabletach.

blik.jpg

- Jest to już nasza kolejna wspólna akcja z Allegro. W styczniu zakończyliśmy akcję promocyjną związaną z dostępnością BLIKA w Allegro, w której przyznaliśmy aż 100 tysięcy kuponów rabatowych dla osób realizujących transakcje BLIKIEM. To był ogromny sukces i teraz zamierzamy go powtórzyć, ale już w aplikacji mobilnej Allegro - mówi Anna Nowacka, dyrektor marketingu Polskiego Standardu Płatności.

- Ta promocja pokazuje, jak znaczne korzyści może dać polskim markom współpraca z  Allegro. Umożliwiamy dostęp do 16 milionów kupujących w serwisie miesięcznie, dzięki czemu BLIK ma możliwość szybkiego zbudowania lojalnej relacji z wieloma klientami. Co więcej - nasi klienci bardzo chętnie korzystają z takich nowoczesnych rozwiązań, dzięki czemu wzrasta ich satysfakcja podczas zakupów. Wszystkie strony: marki, klienci i Allegro są w tym przypadku zadowolone - mówi Paweł Klimiuk, rzecznik prasowy Allegro.

Więcej informacji na temat promocji w regulaminie dostępnym pod linkiem: www.blikmobile.pl/promocje/allegrobumerang/blik_regulamin.pdf

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl
Android Pay już na Allegro
Allegro udostępniło klientom płatności mobilne z wykorzystaniem usługi Android Pay.
Raty Od.nowa. Takiego kredytu jeszcze nie było
Nasi klienci mogą już skorzystać z nowego rozwiązania w ramach Allegro Finanse – Rat od.nowa. To rewolucyjny produkt, który pozwoli sfinansować niespodziewane wydatki, albo skorzystać z atrakcyjnej okazji. Wszystko w wygodnych ratach zero. Prosty wniosek o przyznanie środków składa się wyłącznie przy pierwszy zakupie, a każda kolejna spłata odnawia dostępny limit.
Allegro wkracza na rynek aukcji dzieł sztuki
Aukcje, które sprawiły przed laty, że Allegro stało się tak popularne, powracają w nowej postaci. Allegro z partnerami tworzy nowe miejsce handlu dziełami sztuki w Internecie. W jednym miejscu – w Strefie Kolekcjonera – klienci znajdą starannie wyselekcjonowane aukcje przedmiotów pochodzących od renomowanych galerii sztuki, domów aukcyjnych i antykwariatów.
Firma sprzedaje na Allegro – o czym należy pamiętać?
Na Allegro sprzedaż prowadzi ponad 125 tys. profesjonalnych sprzedawców, a liczba klientów to blisko 17 milionów miesięcznie. Zamiast otwierać autonomiczny e-sklep, który trzeba będzie z mozołem promować, wielu sprzedawców woli prowadzić działalność na Allegro. Przedstawiamy podpowiedzi, które początkująca firma na Allegro musi znać.