Allegro to jeden z największych sprzedawców obuwia w Polsce – tylko w ubiegłym roku platforma sprzedała ponad 5 mln par obuwia. – Obecny okres roku, czyli marzec aż do kwietnia, to największy wzrost sprzedaży obuwia na naszej platformie. Od początku marca notujemy nawet ponad 20 tysięcy transakcji dziennie. Na sukces w sprzedaży obuwia składa się szeroka oferta markowych produktów w najlepszych cenach. Obecnie portfolio marek na Allegro to zarówno oficjalne sklepy marek z obuwiem sportowym, jak i casual, np. adidas, Reebok, Puma, New Balance Gino Rossi, Wojas, Prima Moda, Badura i wiele innych – mówi Celestyna Lendo-Zachariasz, szefowa kategorii Moda w Allegro.

Dzięki bezpośredniej współpracy z markami na platformie można znaleźć najnowsze kolekcje znanych marek, skorzystać z różnych opcji darmowej dostawy, a nawet dokonać zwrotu w sklepie stacjonarnym. Tak jest w przypadku firmy Deichmann, która właśnie otworzyła swój sklep na Allegro. – Firma Deichmann od zawsze podążała za innowacyjnymi i nowoczesnymi metodami sprzedaży. Otwarcie w roku 2012 sklepu internetowego stało się dla rozwoju firmy w Polsce strzałem w dziesiątkę. Co roku obrót sklepu rośnie o kilkadziesiąt procent. Otwarcie sklepu na Allegro jest doskonałym uzupełnieniem naszych dotychczasowych działań – mówi Ewa Stasieńko z Deichmann Polska.

Deichmann.jpg

Allegro współpracuje z markami na wielu płaszczyznach. Oprócz codziennej sprzedaży pomaga wypromować produkty partnerów, rozwijać ofertę i optymalizować ją. To, co firmy zyskują na tej współpracy, to przede wszystkim możliwość dotarcia ze swoją ofertą do szerokiej grupy użytkowników platformy. Z kolei klienci mogą liczyć na atrakcyjne akcje promocyjne, które organizują marki we współpracy z Allegro. Deichmann postanowił na start sklepu sprezentować zarejestrowanym użytkownikom platformy kupony promocyjne. Klienci, którzy zrobią w sklepie Deichmann na Allegro zakupy za ponad 100 zł, będą mogli skorzystać z 30 zł zniżki. Kupon można zyskać i wykorzystać, robiąc zakupy zarówno na tradycyjnej platformie, jak i na mobile. W akcji mogą wziąć udział osoby, które pobiorą kupon w ustawieniach konta. Akcja potrwa do 21 marca tego roku lub do wyczerpania limitu kuponów.

Ofertę sklepu Deichmann na Allegro można znaleźć tutaj.

Agata Stachowiak

magazyn@allegro.pl
Inteligentny dom, czyli przyszłość, która zaczyna się dziś
Dom, który odetnie zasilanie żelazka, gdy zapomnisz je wyłączyć? Który zaalarmuje o zalaniu i zatrzyma dopływ wody? Albo wyśle Ci powiadomienie na telefon o nieproszonych gościach? Brzmi nieprawdopodobnie? Nic z tych rzeczy. Witajcie w świecie autonomicznego domu…
Deichmann: historia w dobrych butach! Teraz na Allegro
Gdy w 1913 roku Heinrich Deichmann otwierał swój zakład szewski w Essen-Borbeck w Zagłębiu Ruhry, z pewnością nie spodziewał się, że ponad 100 lat później w jego butach będą chodzić ludzie na całym świecie. Dzisiaj niemiecka sieć sklepów obuwniczych jest liderem na rynku europejskim i cały czas się rozwija. Kolejnym krokiem naprzód jest współpraca z Allegro.
Next: kultowa moda bez elitarnego zadęcia
Czasem nic szczególnego nie musisz robić, by twoje ubrania były chętnie kupowane. Ba, by towarzyszyła temu autentyczna radość zakupów. Wystarczy, że klient będzie czuł, że naprawdę przykładasz się do każdego z etapów produkcji, a jakość kupionej kurtki nie będzie czczą obietnicą. 
Brytyjska marka Next wchodzi do Polski przez Allegro
Jedna z najpopularniejszych sieci handlowych z Wielkiej Brytanii wchodzi na polski rynek. Marka NEXT obecna jest w 40 krajach na całym świecie, w Polsce klientów postanowiła poszukać wśród internautów - ubrania z jej najnowszej kolekcji dostępne są już na Allegro.