Tosia, Sonia, Edek i Jaś – takie imiona noszą misie, które w tym roku można podarować bliskiej osobie i pomóc podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Pluszaki można już kupić na Allegro, które w tym czasie staje się największym internetowym sprzedawcą misiów w Polsce.

Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Allegro oraz Rossmann od 11 lat pokazują, że razem można osiągnąć więcej. „Podaruj misia” to wyjątkowa akcja charytatywna, która z jednej strony sprawia radość nowym właścicielom misiów, z drugiej – zapewnia wsparcie finansowe chorującym dzieciom. Każdego roku akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem – na podarujmisia.allegro.pl co sekundę sprzedaje się aż 25 misiów.

– Od powstania Allegro angażujemy się w pomoc fundacjom i organizacjom pożytku publicznego, udowadniając, że technologia może pomagać rozwiązywać ludzkie problemy. Od kilkunastu lat pomagamy podopiecznym Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. W efekcie wysłaliśmy już 150 tys. kupionych przez Internet misiów w różne zakątki Polski i świata, a w tym roku kolejne 30 tys. czeka na nowych właścicieli. Dzięki hojności naszych klientów kolejne dzieci mają większe szanse na walkę z chorobami – mówi Przemysław Budkowski, prezes Allegro.

Na stronie podarujmisia.allegro.pl można już kupić cztery misie: Tosię, Sonię, Edka i Jasia, dla których kreacje stworzyli znani projektanci: Robert Kupisz, Bizuu, Tomasz Ossoliński oraz Bohoboco. Cena każdego pluszaka to 50 zł, kupujący nie ponosi żadnych kosztów przesyłki. Allegro co roku oferuje też cztery unikatowe egzemplarze ogromnych, mierzących ponad 160 cm misiów. Każdy z nich wystawiony jest na licytację, która potrwa do 12 grudnia. Całkowity dochód z akcji zostanie przekazany na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji TVN „Nie jesteś sam”.

– Fundacja zawsze kieruje się dobrem swoich podopiecznych. Tak teraz, jak i w ubiegłych latach pieniądze, które uda nam zebrać – oby jak najwięcej! – przeznaczamy na leczenie i rehabilitację ciężko chorych dzieci. Codziennie dostajemy prośby o wsparcie. Codziennie kolejne historie wywołują w nas ból i współczucie, ale też chęć niesienia pomocy. Nasi podopieczni walczą, a my walczymy z nimi. Możemy im pomagać tylko wtedy, gdy pomogą nam Państwo, przekazując pieniądze, a w przypadku tej akcji, kupując nasze cudowne MISIE! – mówi Katarzyna Kolenda-Zalewska, prezes Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. – Przez Internet kupujemy wakacje, buty, książki. Dzięki internetowi dowiadujemy się, co się dzieje na świecie. Dlaczego nie moglibyśmy pomagać. To znakomite i bardzo wygodne miejsce. Dziś żyjemy szybko i brak nam czasu, dlatego Internet zdecydowanie wygrywa. Zachęcam do kupowania naszych MISIÓW za pośrednictwem specjalnej strony www.podarujmisia.allegro.pl – dodaje szefowa Fundacji TVN.

W kampanii promującej akcję w tym roku uczestniczy cała plejada gwiazd stacji TVN: Ewa Drzyzga, Olivier Janiak, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Katarzyna Sokołowska, Justyna Pochanke, Michel Moran, Monika Olejnik, Dorota Welman, Agustin Egurrola, Jakub Wesołowski, Mateusz Gessler, Piotr Adamczyk, Agnieszka Cegielska oraz Anna Maruszeczko.

Chcesz pomóc i sprawić prezent bliskiej osobie? Kup teraz Misia na podarujmisia.allegro.pl i podziel się radością!

Biuro prasowe

Grupa Allegro Sp. z o.o.

prasa@allegro.pl
Linia akcesoriów fitness od Ewy Chodakowskiej dla klientów Allegro
Ewa Chodakowska, najbardziej znana trenerka fitness w Polsce, rozpoczęła współpracę z Allegro od zaprojektowania linii akcesoriów fitness do ćwiczeń. W ofercie znajdują się także kosmetyki i przekąski BeRaw. Wszystko z bezpłatną dostawą Allegro Smart!: kurierem lub do si...
Przedsprzedaż biletów na trasę koncertową Pezeta tylko z Allegro Smart!
Już 13 stycznia rusza przedsprzedaż biletów na ogólnopolską trasę koncertową Pezeta. To wyjątkowa okazja dla klientów Allegro Smart!, którzy jako pierwsi będą mogli zapewnić sobie miejsce na koncertach artysty.
Aukcje Allegro dla WOŚP na półmetku – przegląd najciekawszych ofert
Aukcje Allegro dla WOŚP grają już po raz 20. Od początku grudnia swoje przedmioty wystawiają znani i lubiani: sportowcy, muzycy, artyści, politycy, a także internauci. Dzięki temu na liczniku na stronie: aukcje.wosp.org.pl już teraz mamy prawie 2 miliony złotych. Zalicyt...
Czas na prawdziwe okazje w sieci – Polacy wyprzedają nietrafione prezenty
Allegro to nie tylko najlepsze miejsce na zakup świątecznych prezentów. Każdego roku klienci wykorzystują narzędzia, jakie oferuje im platforma, do łatwej i szybkiej sprzedaży nietrafionych podarunków – w ubiegłym roku na platformę trafiło ponad pół miliona tego typu ofe...