To pierwsza tego typu akcja w Polsce - osoby posiadające usługę Allegro SMART!, które do 13 lipca kupią grę Ghost of Tsushima w przedsprzedaży, już minutę po światowej premierze - 17 lipca - będą mogły odebrać ją w Paczkomacie i zagrać wcześniej niż inni. Dzięki Allegro SMART! można korzystać nie tylko z darmowych dostaw ale także ze specjalnych ofert, takich jak “Premiery nocą”, które staną się stałym elementem tej usługi.

Fani gier na nowości czy kolejne odsłony swoich ulubionych serii czekają miesiącami. A kiedy tylko premiera pojawi się na rynku, chcą jak najszybciej ją sprawdzić i podzielić się wrażeniami z innymi. Teraz dzięki Allegro będzie można to zrobić w ekspresowym tempie. W ramach akcji “Premiery nocą z Allegro SMART!” grę kupioną w przedsprzedaży będzie można odebrać dosłownie minutę po północy. Gra będzie czekać na właściciela w najbliższym wybranym przez niego Paczkomacie.

Allegro od lat cieszy się popularnością wśród fanów gier. Co minutę sprzedajemy dziesięć gier, w tym jedną grę na PlayStation 4. Klienci doceniają naszą ofertę, w której aż 1/3 sprzedaży potrafią stanowić kluczowe premiery. Chcemy, żeby zakupy były wygodne, bezpieczne i szybkie a nasza oferta unikatowa - stąd akcja Premiery nocą, która daje możliwość odbioru gry po północy w Paczkomacie - mówi Jacek Weichert, dyrektor kategorii Kultura i Rozrywka, Kolekcje i Sztuka.

Pierwszą nocną premierą jest gra Ghost of Tsushima, którą posiadacze Allegro Smart! mogą kupić w przedsprzedaży do 13 lipca do godziny 15.00 przez stronę www.allegro.pl/premiery.

W dniu premiery, czyli 17 lipca, minutę po północy kupujący otrzymają e-mail oraz SMS z instrukcją odbioru gry w Paczkomacie. Właściciele PlayStation 4 już mogą się przygotowywać na nieprzespaną noc z 17 na 18 lipca i jako jedni z pierwszych graczy przenieść się do czasów feudalnej Japonii!

Więcej informacji na temat akcji Nocne premiery można znaleźć tutaj