Ruszyły kampanie świąteczne, w sklepach pojawiły się ozdoby, choinki, światełka. To już najwyższa pora, aby razem z poradnikami Allegro sprawdzić, co można kupić na prezent. 

Przed nami czas przedświątecznych spotkań, rodzinnych kolacji i służbowych wigilii. Ponieważ większość z nich odbywa się po godzinach pracy i raczej po południu czy wieczorem, często na stole gości alkohol. Bywa też, że nie zawsze wypada nam odmówić odrobiny wina, szczególnie szefowi… A co wtedy, gdy przyjechaliśmy autem? Warto mieć pod ręką alkomat: Promiler ALC-2 – profesjonalny alkomat osobisty, Promiler AL6000 – półprzewodnikowy alkomat o wyrafinowanym wyglądzie, Drager 5510 – profesjonalny alkomat w kompaktowej formie, Alcoforce XS – alkomat na smartfona?

Przed nami oprócz zakupów też szał sprzątania: Wybieramy odkurzacz piorący do 1500 zł oraz Czego użyć do czyszczenia elektroniki?

Mamy też kilka propozycji dla fanów wege – to ostatnio coraz bardziej powszechny trend. Zauważyliśmy na Allegro wiele produktów, które mają wege w nazwie: Co jeszcze może być wegańskie.

Polecamy też regularny ruch: Domowa siłownia dla kobiet, Najlepsze ćwiczenia na redukcję stresu, Komando foki: dziecko na basenie. To propozycja szczególnie dla młodych mam albo świeżo upieczonych babć czy dziadków: Trening 3 w 1 – ty, dziecko i wózek. By być sprawnym i zdrowym!

Niestety, będzie już tylko zimniej. Jak sobie z tym poradzić? Polecamy poradnik: Jak nie zmarznąć jesienią? oraz Plastry rozgrzewające – kiedy je stosować?

Fot. Shutterstock.com

Anna Gardyniak

magazyn@allegro.pl