Przez 30 dni pakiet Allegro Smart! będzie dostępny w niższej cenie: 39 zł zamiast 49 zł za cały rok. To zwieńczenie trzymiesięcznej akcji, w której darmowy pakiet Smart! wspierał  Polaków podczas blokady związanej z koronawirusem. Promocja będzie dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów, co pozwoli im zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się bezpłatną wysyłką i darmowymi zwrotami milionów produktów objętych pakietem.

- Jako firma społecznie odpowiedzialna, od początku pandemii koronawirusa udostępniliśmy bezpłatne dostawy z pakietem Allegro Smart! dla wszystkich Polaków przez trzy miesiące - mówi Grzegorz Czapski, Business Development Director w Allegro. - Dzięki temu mogli wygodnie i zachowując społeczny dystans kupować i korzystać z darmowych dostaw od sprzedawców na Allegro. Polacy pokochali tę możliwość: ponad 2,6 miliona skorzystało z tej promocji, a oszczędności klientów na kosztach dostaw przekroczyły 325 milionów złotych. Ponieważ zainteresowanie pakietem Allegro Smart! było tak duże to zaoferowaliśmy możliwość dalszego korzystania z usługi przez cały rok za cenę obniżoną o 20 procent. Oznacza to, że klienci mogą teraz używać jej za 3,30 PLN miesięcznie. Dotychczasowi klienci Allegro Smart! także mogą skorzystać z tej promocji, przedłużając ważność pakietu na tych warunkach - dodaje Grzegorz Czapski.

Promocyjna cena za roczny pakiet Allegro Smart! obowiązuje do 19 lipca. Wszyscy klienci, zarówno nowi, jak i obecni, mogą na tych warunkach aktywować pakiet na dedykowanej stronie www.allegro.pl/smart lub po prostu podczas zakupów.

Oferty objęte programem bezpłatnych dostaw i zwrotów Allegro Smart! - a jest ich już ponad 101 milionów - są wyraźnie oznaczone. Bezpłatna dostawa obejmuje zakupy od jednego sprzedawcy za minimum 40 zł za wysyłkę do paczkomatów i punktów odbioru oraz od 100 zł za dostawę kurierską w całej Polsce.Zbudowana przez Allegro sieć 25 tysięcy automatów paczkowych i punktów odbioru jest największa w Polsce. Klienci Allegro Smart! otrzymują dodatkowe korzyści poza bezpłatną dostawą i darmowymi zwrotami: dostęp do limitowanych ofert Smart!, festiwale zakupowe, takie jak Smart Week! z wyjątkowymi promocjami czy dostępne tylko dla nich przedsprzedaże biletów na najatrakcyjniejsze koncerty, spektakle i wydarzenia dostępne na eBilet - najpopularniejszej stronie internetowej z biletami w Polsce.

Michał Bonarowski

magazyn@allegro.pl